Alışveriş Sepetiniz

  • Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/egetarmak/public_html/inc/functions.php on line 90

Sepeti Aç Kapat

Ürünler

Zanon Murceliago Yarasa S Fırçasız Motor Kartlı Sistem

Ürün Kodu : #A356


Kargo : 100TL ve üstü alışverişe ücretsiz kargo


FİYAT : 8950.00 TL
7350.00 TL KDV dahil
Özellikler

Voltaj : 33V Fırçasız Motor

Darbe Sayısı : 1400+1600 / Dakika

Uzunluk : 210 - 340 cm

Kablo: 15 metre

 

Yeni Murceliago (YARASA) ZANON zeytin hasat makinesi sürekli araştırmalar sayesinde eşsiz özelliklere kavuştu.MURCIELAGO sizlere yüksek hasat kapasitesi düşük gürültü seviyesi,minimum hasat zayiatı ve kollarınızda minimum yorgunluk ile çalışmak ayrıcalılğını sunuyor.MURCIELAGO aliminyum ve teknopolimer özel malzemeden üretilmiştir.Korumalı şanzıman ve özel alaşım dan yalıtılmış yatakta,yağlanmış dişli gurubu sizlere sunulmuştur. Makine özellikleri: Makine uzunluğu teleskopik olarak artırılabilmektedir. Bu sayede makinenin boyu ne kadar uzarsa uzasın kullanıcının hissettiği ağırlık değişimi neredeyse hiç olmamaktadır. Sahip olduğu ağırlık ile piyasadaki en hafif makinedir. a. 2,5 metre boyundaki makine sadece 2.2 kg. 3.3 metre boyundaki makine sadece 2.4 kg. Makine 12V'da çalıştığı için ekstra pile ihtiyaç duymamaktadır. Traktörünüzün, arabanızın hatta motorsikletinizin aküsü ile kullanılabilmektedir. Tüm yedek parçaları  temin edilebilir. Makine arızası halinde servis imkanlarımızdan yararlanılabilir. Batarya talep edilmesi halinde opsiyonel olarak: LiPolymer Şarjlı Pil + Özel Akım Kontrollü  + Özel Akım Kontrollü Şarj Aleti' isteyen çiftçimize sunulmaktadır.

0232 459 59 92  no'lu irtibata geçip sevkiyatınızı aynı Gün hızlı şeklde sevkettirebilirsiniz...

 SON

ÜRÜNLER

TÜM KREDİ KARTLARINA  TAKSİT İMKANI ...


Tüm banka kredi kartları ile tek çekim olarak sipariş verebilirsiniz. Ayrıca havale/Eft yolu ile de ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Benzer Ürünler